Nastupujete do práce a ničemu nerozumíte? Zkuste náš English at the Office!

22.1.2018

Nastupujete do práce a ničemu nerozumíte? Zkuste náš English at the Office!

Bez angličtiny už se dneska neobejdete, ale co když ji skutečně neumíte a rádi byste se před nástupem do práce alespoň trochu něčemu přiučili? Tak pak zůstaňte s námi a zkuste se podívat, jaký slovníček cizích slov jsme si pro vás dnes připravili! Určitě se vám některé výrazy mohou ve vaší nové práci hodit.

Account manager

jedná se o pracovníka, který dokáže nalézt vhodné obchodní příležitosti, snaží o získávání nových zakázek nebo podává různé návrhy a řešení k dané problematice. Současně se orientuje na potřeby zákazníka, které identifikuje a hledá pro zákazníka něj řešení. Současně hledá nové potřeby zákazníků a tvoří různé potřebné prezentace pro firmu.

Na tuto pracovní pozici je obvykle vyžadováno obrovské pracovní nasazení, pracovní nadšení a zejména vyšší odborné vzdělání či bakalářský titul.

Advertising executive

máte ve své práci jednat s někým, kdo je takto označován? Pak je třeba, abyste jednali s reklamním ředitelem. V takovém případě můžete očekávat, že bude na místě vaše alespoň základní znalost SEO optimalizace, určité znalosti v oblasti public relations (PR) nebo přímo zkušenosti s propagací a reklamními činnostmi.

Accountant

Byli jste v rámci vaší práce vyslání do oddělní, které se označuje jako „accountant“? Pak pravděpodobně bude potřeba, abyste doložili některý z dokumentů či doplnili určité údaje, nacházíte se totiž v sekci pracovníků, kteří vykonávají práci účetních.

Stockbroker

Máte na některém z vašich nových projektů pracovat s někým, koho nazývají jako „stockbroker“, tak pak máme tu čest s burzovním makléřem.

Sales rep.

Viděli jste někde, že právě aktuálně obsazují volnou pracovní pozici se zkráceným názvem „sales rep“ a váhali jste, jestli je to pozice vhodná pro vás? Tak pak vás můžeme ujistit, že se jedná o pracovní pozici sales representative, v českém překladu obchodní zástupce. Tuto pozici vám doporučujeme v případě, že máte dostatek obchodních zkušeností, obchodního ducha a nebojíte se ozvat a jste značně optimistickým člověkem, který dokáže pracovat i pod značným stresem.

 

Zpět na přehled článků

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury