Poznamenejte si již nyní seznam veletrhů práce na rok 2019

18.2.2019

Poznamenejte si již nyní seznam veletrhů práce na rok 2019

Ačkoliv jsme rok 2019 teprve nedávno přivítali, už je tu únor a to znamená, že pracovní veletrhy se kvapem blíží. Buďte v obraze a pracovní veletrhy si do svého diáře poznamenejte již nyní. Pracovní veletrhy vám mohou dopomoci nalézt pracovní místo přesně na míru a vašim představám a současně pomohou také zaměstnavatelům s obsazením stále volných pracovních pozic.

Výhodou takových veletrhů je možnost komunikovat přímo se zaměstnanci společností a nebýt pouze anonymním kandidátem, jako při klasickém náborovém řízení. Připravit se na pracovní veletrhy můžete tak, že budeme mít s sebou různé formy vlastních životopisů, popřípadě také vhodné a univerzální motivační dopisy. Ty je možné na mnohých veletrzích u personalistů rovnou ponechat.

Již 21. února se koná Veletrh pracovních příležitostí ČZU, který proběhne přímo v prostorách České zemědělské univerzity v Praze. Na březen či duben je již naplánován JOBS EXPO. Přesné datum prozatím nebylo oznámeno, lze však očekávat, že akce proběhne v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha, Holešovice. 25. duben vás Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií přivítá na veletrhu Job Fair FIT Brno.

V květnu se můžete těšit na Jobsdev 2019, a to přímo na PVA EXPO PRAHA. Celá očekávaná akce proběhne 18. května. Jde o již třetí ročník veletrhu pro seniorní programátory. Dle aktuálních informací je na veletrh přihlášeno již 91 programátorů.

Říjen se ponese v duchu Job Fair MSV. Datum jeho konkrétního uskutečnění připadlo letos na 10. října bude se konat na Výstavišti v Brně. Do konce roku vás přivítá také Educa Liberec, Job Fair FRRMS Brno, který též neprozradil datum konání, VELETRH ŠANCE VŠE, Job Fair IT Brno nebo známý Profesia days 2019 a JobChallenge 2019. Rozhodně nezapomeňte na veletrh přinést svůj životopis.

 

 

Zpět na přehled článků

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury