Práce makléřů se neobejde bez zkoušky! Víme, kde hledat pomoc

8.3.2018

Práce makléřů se neobejde bez zkoušky! Víme, kde hledat pomoc

Pracovat jako investiční makléř mohl až do konce roku 2017 kde kdo! A to skutečně, nebyly na jeho práci kladeny žádné podmínky, nemusel splňovat žádná dodatečná kritéria a tímto způsobem mohl fungovat jako jednotlivec nebo třeba i pod firmou. Ovšem od roku 2018 došlo k významné změně, která vyzývá všechny makléře a obdobné profese, aby si nejenom doplnili vzdělání ve smyslu maturity, ale hlavně, aby s prokázali úspěšně složenou zkouškou odborné způsobilosti na kapitálových trzích.

Úspěšně absolvovat takovou zkoušku však dokáže bez předchozích příprav jen málokdo. Je to jednak proto, že znalosti na zkoušku jsou dosti hluboké a je třeba znát každý detail fungování kapitálového trhu, ale také proto, že dochází k neustálým inovacím a sehnat si potřebné materiály může představovat značný problém.

Pokud však máte skutečný zájem o složení zkoušky, máme pro vás tipy, jak na to. Můžete využít pomoc ve formě aktuálně nabízených webinářů a seminářů, jejich ceny však rozhodně nejsou nízké a bohužel na jednotlivých sezeních není možné pojmout veškerá témata. Nebo můžete volit cestu online testů, které jsou podpořeny odbornými skripty a v každé volné chvíli se zkusit otestovat. Testovací otázky se neustále mění a vy proto proniknete do všech důležitých témat. A pokud něčemu nerozumíte, jednoduše si informaci dohledáte ve skriptech. Online otázky společně se skripty můžete zakoupit zde: https://www.eknihovna.cz/priprava-na-maklerskou-zkousku-skripta-a-testovaci-otazky/ a vybrat se seznamu testů ten, který je pro vás nejvíce obtížný: http://www.skola-investora.cz/testy/

Od teď už bude vědět každý makléř, k čemu jsou potřebné deriváty, jak a s čím obchodovat na RM-Systému nebo na který trh v rámci burzy Praha vstoupit.

 

 

Zpět na přehled článků

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury