Veletrh práce se kvapem blíží

25.8.2017

Veletrh práce se kvapem blíží

Léto je u konce a vy stále nemáte práci? Pak nezoufejte a začněte se připravovat na veletrh práce, díky kterému se můžete nejenom seznámit s novinkami, které se v současnosti na trhu práce odehrávají, ale zejména můžete získat nové kontakty a zejména najít svého nového zaměstnavatele.

Již 22. listopadu 2017 proběhne 11. ročník Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge 2017 a to na BVV v pavilonu A1. Veletrh je určen zejména pro studenty a absolventy vysokých škol, pro které je v jejich fázi, kdy nemají dostatek zkušeností, ale naopak získali již titul, velice důležitý.

Od veletrhu můžete očekávat nalezení nových zaměstnavatelů, navázání prvních kontaktů, příjemnou a informačně značně přínosnou Talk Show, možnost úpravy a doladění životopisu, chill-out zónu pro relaxaci nebo přínos, jakou práci vlastně hledáte a očekáváte.

Firemní kulturu konkrétních společností poznáte právě díky talk show, mezi které budou patřit zástupci skutečně velice zajímavých firem, a právě zde se můžete dozvědět nejenom, jak ve firmě fungují jednotlivé procesy, ale zejména jaké platy lze v dané společnosti očekávat.

Pokud tedy patříte mezi studenty, kteří již mají potřebné vzdělání, ovšem pracovních zkušeností málo, nebojte se a zavčas si opatřete vstupenku na veletrh práce a popřípadě se nezapomeňte přihlásit na workshop, jehož místa jsou značně omezená.

Díky veletrhu máte mnohem vyšší šance sehnat práci, která vás bude nejenom bavit, ale zejména bude velice dobře finančně ohodnocena. Nezapomínejte, že informace a kontakty jsou pro vás v tuto chvíli značně důležité a že bez nich se na trhu jenom těžko uplatníte. Díky odborníkům dokážete sami vylepšit svůj životopis a zaměstnavatele přesvědčit, že právě vy jste pro danou pracovní pozici ti praví.

 

Zpět na přehled článků

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury